Yara Tedavisinde Havalı Yatak

Ağır hasarlı kazalardan yaralı olarak kurtulan bir hastanın, kaza sonra tedavisi çok önemlidir. Yaşam mücadelesini kazandıktan sonra başlayan ikinci devre, en az yaşam mücadelesi kadar önem arz etmektedir. Hastanın yatacağı yatakta, o aşamada kendisine verilen ilaçlar kadar önemlidir ve önem verilmesi gerekmektedir. Bu önem, bir yerde hayatın ikamesine direk etki edecektir. Meselenin bu yönü ile özel bir ihtimam verilmesi gerekmektedir.

havalı yatak

havalı yatak

http://www.e-medikal.com.tr internet sitesinde, yaşam mücadelesi kadar önem arz eden ürünler sizleri beklemektedir. Dijital tansiyon aletlerinden, tekerlekli sandalyeye, Fizik tedavi ürünlerinden, yürümeye yardımcı ürünlere kadar her şeyi internet sitemizde bulabileceksiniz.

Sitemiz içerisinde yatan hasta bakım ürünleri sekmesi kullanarak,  havalı yataktercihinizi belirleyebilirsiniz. Arama daraltma seçeneğini kullanarak, fiyat aralığını ve alacağınız ürünün niteliğini belirleyebilir ve ona göre siparişinizi sonuçlandırabilirsiniz.

Hasta Bezi İle Gelen Kolaylık

Evde bakılan hastalarımız için lazım gelen bir diğer ürün ise hasta bezi olarak karşımıza çıkmaktadır. Elden ayaktan düşen hastalarımız kendi ihtiyaçlarını karşılayamadıkları için hasta bezlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu bezler vasıtası ile zaruri ihtiyaçlar giderilmektedir. Bu bezler ile hem yatan hasta rahat eder, hem de ona bakan bakıcısı rahat eder.

hasta bezi

hasta bezi

Tüm medikal ürünleri tek bir adreste toplayan sitemizde, aradığınız her şeyi bulmanız mümkün. İhtiyacınız olan ürünün siparişi sonrasında, seçmiş olduğunuz ürün sizlere en kısa zamanda ücretsiz bir şekilde kargo ile ulaştırılacaktır.

 

2 Yorum

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir