2017’nin En Yeni Mutfak Trendleri

Mutfaklar evimizde en önemli alanlarından bir tanesidir. Özellikle ev hanımları mutfaklarda çok fazla vakit geçirirler. Bu nedenle mutfak dekorasyonu büyük bir önem taşır. Hal böyle olunca mutfağımız kesinlikle kullanımı kolay, ferah ve iyi dekorasyon yapılmış olmalıdır. Bunun için bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza 2017 yılının en yeni mutfak trendlerinin kısaca anlattık.  Mutfağını yenilemek isteyenler bu fikirlerden yararlanabilirler.

mutfak tasarımları

mutfak tasarımları

En Yeni Mutfak Tasarımları

Son dönemlerde birçok ev sahibinin mutfağında tercih ettiği dolap rengi lacivert. Lacivert mutfak dolapları bu sene oldukça moda. Geçtiğimiz senelerde daha çok beyaz ve gri tonları mutfak dolaplarında hakimdi. Ama bu sene lacivert ve beyazın karışımının hakim olduğu dolaplar daha sıklıkla karşımıza çıkacak.

mutfak modelleri

mutfak modelleri

Bir başka trend ise mutfaklardaki kulpsuz dolaplar. Bu sene kulpsuz dolaplar oldukça trend. Ayrıca mutfakta olmazsa olmaz şeylerden bir tanesi de fayanslardır. Bu sene mutfaklarda renkli seramik fayansları daha sık göreceğiz. Ayrıca bunlara ek olarak mütevazi mutfak aletleri ön planda olacak. Mesela daha küçük buzdolabı daha küçük avizeler mutfaklarda tercih edilecek.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir