Asus Strix Marka Oyun Monitörleri ile Serisini Tamamladı

Asus, PC oyun severler için iki eğimli çözüm de dâhil olmak üzere görsel deneyimlerini zenginleştirmek için en iyi üç seçenek sunmak istiyor.

asus monitör

asus monitör

Asus geçtiğimiz günlerde, AMD’nin FreeSync teknolojisini destekleyen üç yeni Strix markalı masaüstü monitörünü sundu: XG32V, XG258 ve XG27V modellerinde her panel, tüm kullanıcı kitleye çözümler üretmek için PC oyun pazarının belirli bir alanına odaklanıyor. Her üçü de 2017 yılının üçüncü çeyreğinde piyasaya çıkacak.

Asus Strix Monitör Üçlemesi ile ilk Sızıntı Haberler

Şimdilik, bu üç panel, Republic of Gamers web sitesinde listelenmedi, bu nedenle, şirketin çok fazla ayrıntı sağlamayan en son duyurusuna güvenmek zorundayız. Bununla birlikte, üçü de Aura Senkronizasyonu ile uyumlu, yerleşik Aura RGB aydınlatması var; bu, aydınlatma seçeneklerinizi ve efektleri, senkronize bir ışık gösterisi için destekleyen tüm cihazlar arasında senkronize edecek.

asus oyun monitörü

asus oyun monitörü

Yeni başlayanlar için, Strix XG32V, 1.800R eğriliği iyi olan kavisli bir ekran, yani ekran tam bir daire oluşturacaksa, yarıçapı 1.800 mm olacaktır. 3.000R eğriliğe sahip bir monitörden biraz daha “yuvarlanmış” ve bu da 18800R çözümlerinin piyasadaki doygunluğu nedeniyle daha pahalıdır.

Bu özel ekranın bir IPS paneli olduğunu unutmayın. In-Plane Switching için kısa ve derin, zengin renkler ve geniş görüş açısı vaat ediyor. Bu teknoloji, daha yüksek bir parlaklık düzeyi ve tepki süresi yüzünden tipik olarak oyun için en uygun olan eski Twisted Nematic (TN) panel teknolojisini değiştirerek standart haline geliyor.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir