Basit Parçalar ile İdeal Kombinasyonu Yaratma

Kombinasyon uygulamanızı yaparken illa çok çaba harcamanız gerekmez. Kombinasyon uygulamanızda gardırobunuzda bulunan basit parçaları değerlendirerek son derece ideal ve şık kombinasyon uygulamaları da yapabilirsiniz.

moda haftası

Basit ve oldukça sade olan beyaz bir tişört ve bir kot pantolon üstüne desenli bir ceket giyerek oldukça şık ve son derece ideal bir kombin oluştururken bu kombinin yanı sıra sadece tişört ve pantolonunuza yaka iğnesi, kolye ya da bileklik gibi aksesuarları kullanarak da farklı bir kombin yakalamanız mümkün.

Basit parçalar ile hazırlanan kombinlerde aksesuarlar oldukça önemli olmasının yanı sıra aksesuarda da sadeliği seçebilirsiniz.

Kombinlerde Aksesuar Kullanımı

Basit ve oldukça sade olan kombinlerinizde kullanacağınız şapka, fular, takılar farklı bir kombinasyon oluşturmanıza destek olur. Bu sebep ile aksesuar açısından gardırobunuzun geniş bir skalaya sahip olması son derece önemlidir.

Aksesuar olarak geniş bir listenizin bulunması rahatlıkla kombin yaratmanızı sağlarken aynı kombini ister gece ister de gündüz değerlendirmenizi sağlar.

Siyah bir tek parça elbiseyi gündüz ceket ile kombinlenebilir ve iş giyimi olarak kullanabilirken ceketi çıkarıp şık bir yaka iğnesi ya da hoş bir kolye ile bu kombini gece giyimine dönüştürebilirsiniz.

Basit ve sade olan birçok giyimi aksesuarlar ile hareketlendirmek mümkün olup aynı zamanda birkaç basit parçanın bir arada kullanımı ile de şık ve etkili kombinler yaratılabilir.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir