Bmw –  Audi Kapışması

Dünyanın en büyük araba firmaları arasında yer alan BMW ve Audi, otomobil severleri bir araya getirecek farklı dizaynlar ve tarzları toparlayarak en beğenilen iki firma olmayı başarıyor. Her geçen gün yenilenen şekli ve teknolojik imkaları ile birbirleri ile tatlı bir yarış içerisinde olan firmalar geride bıraktığımız günlerde en sportif ve en hızlı modelleri olan BMW M4 Coupe ile Audi R5 Coupe özellikleri ve hızları bakımından bir yarışa tabi tutuldu.

Yeni motor gücünü artıran BMW, fanatikler her ne kadar eskiyi daha çok sevse de bu yeni model herkesin ezberini bozacak gibi görünüyor. Soğutucuları, silindirleri ve motorun müzikal bir şöleni anımsatan melodik sesi araba severleri kendine hayran bırakmaya yetiyor.

Bmw -  Audi Kapışması

Bmw –  Audi Kapışması

BMW ve Audi Tutkunu Olacaksınız!

Ezber bozan dizaynı ve hızı ile BMW’ye kafa tutan alev kırmızısı Audi mühendislerin eşsiz tasarımı ve yükledikleri yeni teknolojik özellikleri sayesinde sizleri ikilemde bırakmaya yetiyor. Araba piyasasının aranan isimleri olan 2 büyük firma yenilikleri ile sizleri daha çok şaşırtacağa benziyor.

Son zamanların en moda ve popüler işletmelerinden olan rent a car piyasası araba yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden bir piyasadır. Özellikle yeni ve donanımlı araçları filosunda bulunduran şirketler müşterilerinin beğenisini toplamayı başarıyor. Ankara rent a car piyasasının kalbi olarak nitelendirebileceğimiz bir şehirdir. Aradığınız arabaları rahatlıkla bulabileceğiniz başkent size pek çok alternatifi de beraberinde sunuyor.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir