Çarpıcı Yazlık Tulum Modelleri

Yaz ayının en şık ürünleri olan yazlık tulum modelleri bu sezona da damgasını vuracak. Renkli ve parlak kumaşlar bu yıl ön plana çıkıyor. Gece davetlerinizde de rahatlıkla kullanabileceğiniz modelleri bu sezon rahatlıkla moda rüzgârında göreceksiniz. Büyük taşlarla süslenmiş ince detaylar ise yazlık tulumlara farklı bir görüntü katıyor.

Yazlık Tulum Modelleri

Yazlık Tulum Modelleri

Yazlık Tulum Modelleri Renkli Tasarımlarıyla

Kırmızı ve koyu mavi tonlar özellikle bu yıla da damgasını vuruyor. Fuşya, buz mavisi, lila tonları da sezonun yeni trendleri arasında yerini aldı. Tulumları gündüz farklı modelleri ile rahatlıkla giyebilirsiniz. İnce ve kalın askılı modelleri ile gün içerisinde çok rahat hareket edeceksiniz.

Yazlık Tulumlar

Yazlık Tulumlar

Tulum Modellerinde Püf Noktalar

Tulum, ince yapılı bayanlarda çok şık durur. Kilolu bayanlar ise uzun tulumları tercih etmeli ve ayakkabı olarak dolgu topuklu modelleri giymeli. Tulum giyerken özellikle ayakkabının görünmemesine dikkat ediniz. Zayıf bayanlar büyük çiçekli tulumları rahatlıkla giyebilir. Desenli ve renkli modeller özellikle sokak modasına damgasını vuruyor. Sizleri oldukça şık gösterecek ve tarz sahibi kılacak tulumların birbirinden farklı renkleri bu sezonda vitrinlerde yerini almaya başladı.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir