Çekyat-Kanepe Modelleri ve Fiyatları

Çekyat kanepe modelleri adından da anlaşıldığı üzere açılarak yatak şeklini alabilen mobilya tasarımlarıdır. Tekli olarak satılabildikleri gibi ihtiyaç duyulan adet sayısınca üretilirler. Takım olarak satılan mobilya parçası değildir. Bu nedenle çeşitli renk kombinasyonları ile kendi takımınızı kendiniz oluşturabilirsiniz.

Kanepe ile Koltuk Takımı Arasında Ne Fark Var?

Kanepe ve koltuklar oturma amaçlı kullanılan benzer mobilyalar olsalar da bazı özellikleri ile birbirinden ayrılırlar. Kanepeler veya çekyatlar koltuklara göre daha fazla fonksiyon ile donatılmıştır. Örneğin açılır kapanır sistemi olan kanepelerin iç bölümleri de ayrıca depo alanı görevi görür.

Tasarım yani üretim standartları bakımından aralarında herhangi bir fark bulunmaz. Ancak kanepeler koltuklara göre daha dar üretilir. Çekyat ve kanepeler konfordan ziyade fonksiyon özellikleri nedeniyle tercih edilirler.

kanepe modelleri

Kanepe ve çekyatların ayakları önceleri tabana daha yakın şekilde üretilirdi. Modern çekyat kanepe modellerinin ise tabandan bir hayli yüksek tasarımlara sahip olduğu söylenebilir. Kanepe modelleri ikili, üçlü ve dörtlü oturma kapasitesinde üretildiğinden kanepe modelleri ile bir takım oluşturacaklar tekli koltuk yani berjeri ayrıca satın almalıdır.

Ekonomik Çekyat Kanepe Fiyatları

Çeşitli markaların birbirinden farklı tasarımlar ile ürettiği çekyat kanepe modelleri hem şık hem de kaliteli mobilyalardır. Silinebilir ve bakteri tutmayan kumaş özelliği sayesinde günlük kullanım için uygundur. Metal iskelet ve metal iskeleti ile dayanıklı olan çekyat kanepeleri uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Çekyat kanepe fiyatları koltuk takımına göre daha ekonomiktir. Genel olarak markanın tasarımına, kumaş ve sünger kalitesine bağlı olarak değişkenlik gösterdiğini söylemek mümkün. Fonksiyonel özelliğinin artması da çekyat kanepe fiyatlarını da etkileyecektir.

Çekyat kanepe modelleri koltuklar kadar renk seçeneğine sahip olmasalar da satın almadan önce mevcut renk tonları arasından seçim yapılabiliyor. Ayrıca özel renk taleplerinde fiyat farkı olabiliyor. Mobilya firmaları genellikle ücretsiz nakliye hizmeti verirler. Kurulum ücretleri ise her il ve ilçeye göre değişebileceğini unutmayın.

Modern ve geleneksel tarz çekyat kanepe modellerini yakından incelemek ve çekyat kanepe fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz https://www.mobilyadiyari.com/kanepe-takimi linki tıklayabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir