Country Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Country ev dekorasyonu son zamanlarda en çok moda olan dekor örneğidir. Oldukça beğeni toplamasının en büyük nedeni ise insanlar da yarattığı huzurdur. Country dekorasyon denilince ilk akla gelen doğadan çiçekler, yapraklar ve soft renklerdir.

country ev

country ev

Country Ev Dekorunda Ne Gibi Detaylar Vardır?

Country dekorasyon stilini oturma odası, salon, yatak odası gibi alanlarda oldukça rahat yapabilirsiniz. Oturma odanızda tek renk bir kanepeniz var ise ya da salonunuzda işiniz son derece kolaylaşıyor. Bu tek renk olan koltuğunuzun üzerine country stiliniz yansıtan çiçekli kırlentler ile döşeyebilirsiniz. Ayrıca fon perdenizi beyaz ya da gene çiçek desenli olarak değiştirmeniz de mümkün.

country mutfak

country mutfak

Bunların yanında dekoratif objeler ve aynalar da bu stilin en önemli detaylarıdır. Bu sebep ile satın alacağınız beyaz detaylı aynalar ve çeşitli aksesuarlar ile odanızı country tarzına bürümeniz mümkün. Ayrıca bir diğer önemli detay ise aydınlatmadır. Aydınlatma da kullanacağınız avizenizi de gene dekorasyonunuza uyum yakalayacak olan bir seçim ile değiştirmeniz gerekebilir.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir