Dekorasyonda Doğru Mobilya Tercihi Nasıl Olmalı?

Gün içinde sürüp giden telaşlar, koşuşturmalar sona erdiğinde ev huzuru ve rahatı özlemle beklenir. Sıcak ve samimi yuvanıza geldiğinizde ”Evim evim, güzel evim!” diyebiliyorsanız her şey yolundadır. Dört duvarla çevrili bir alan değildir ev; sevgidir, aşktır, anılarınız, mutluluklarınız, yaşam biçiminiz, her noktasıyla mutluluk merkezinizdir.  Evinizde olmasını istediğiniz her obje sizin seçiminiz ise kişiliğinizi, yaşam stilinizi de yansıtır.

mobilya seçimi

mobilya seçimi

Mükemmel Bir Stille Eşleştirilmiş İşlevsellik!

Ev dekorasyonu için seçilecek mobilyalarda en doğru seçimi kişi kendisi, ailesi, evini paylaştığı kişiler, yakınları ve sevdiklerini düşünerek yapar. Tabii düşündüğümüz konsept her zaman istediğimiz şekilde olmayabilir. Evin çok küçük, çok büyük, yeterince ışık alıp almaması gibi durumlar seçimlerinizde değişiklik yapmanızı gerektirebilir. Yeterince geniş bir evi dekore etmek kolaydır, fakat  küçükse açık renk duvar boyası, mobilyalar ve aynalarla daha ferah bir stil yakalamak için uğraşılır.

mint yeşili

mint yeşili

Dekorasyon trendlerinde son zamanlarda göze çarpan en önemli özellik işlevsel olmaları, yani birden çok fonksiyona sahip mobilyalar (özellikle dar evler için) oldukça popüler. O gösterişli devasa vitrinler, yerinden kalkmayan  kocaman koltuklar, 12 kişilik sabit masalar yok artık. Modern mobilyalarda yatak olabilen koltuklar, masa olabilen sehpalar, mekanda minimum yer kaplayan eşyalar mekanda inanılmaz ferahlık sağlıyor. Siz de stilinizle eşleştirebileceğiniz işlevsel mobilyalarla hayatınızın yükünü hafifletin!

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir