Demet Akalın’a Eşinden Doğum Günü Sürprizi

Pop müziğinin güzel seslerinden olan Demet Akalın ve eşi Okan Kurt kızı ile birlikte İstinye Park’ta görüntülendi. Kızları Hira’nın gün geçtikçe büyümesi ve güzelleşmesi gözlerden kaçmadı. Demet Akalın, kızının kendisine benzemediğini ve daha güzel olduğunu söyledi. Demet Akalın 44. Yaş günü için eşinin verdiği hediyeyi söyledi. 2016 model Range Rover alan eşi Okan Kurt, 900 TL değerindeki jipleriyle görüntülendi.

Demet Akalın Emniyet Şeridini Kullanınca

Konsere daha hızlı gidebilmek için emniyet şeridini kullanan Demet Akalın, parası neyse öderim demesi büyük tepkilere neden oldu. Okan Bey’de kullanıyor diye sözlerini sosyal medyada paylaştı. Paylaştığı fotoğraf tepkiler alınca sildi.

akalın

akalın

Dubai’deki Fiyatlara Demet Akalın’dan Tepki

Demet Akalın, eşi ve kızıyla Dubai’ye tatile gitti. Orada yaşadıklarını sosyal medya üzerinden hayranlarına anlattı. Dubai’de fiyatların çok aşırı pahalı olduğunu ve bir kahveye 200 dolar ödediklerini söyledi. Nefes almak bile neredeyse Dubai’de para dedi. Dubai’nin çok güzel ama bir o kadar da çok pahalı olduğunu söyledi.

Demet Akalın’dan Eşi Okan Kurt’a: Evde Kendini Aslan Zannediyor, Dedi

Demet Akalın verdiği bir röportajda, eşinin kendisini evde asla hissettiğini ama aslında hanım köylü olduğunu belirtti. Konser verdiği sırada eşi ile sohbet edenlere, burada kendisine gaz verdiğiniz için evde kendini aslan sanıyor dedi.

Demet Akalın

Demet Akalın

Demet Akalın’dan Nazar Yorumu

Nazardan çok korktuğunu belirten Demet Akalın, kızının fotoğraflarını sosyal medyada paylaşmama kararı aldı. Parmağını kesen ünlü sanatçı, nazardan öleceğiz diye paylaşımda bulundu.

Demet Akalın’dan Sigara Yasaklarına Sosyal Medyadan Gönderme

Şarkıcı Demet Akalın, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun sigara yasakları ile ilgili yasaklarına destek verdiğini belirtti. Çıktığı mekanlarda en çok rahatsızlık duyduğunun sigara olduğunu da sözlerine ekledi. Sigara içilen mekanlarda sahne almayacağını, sahneden ineceğini söyledi. Sigaradan nefret eden Demet Akalın, sigara içenlere, içmeyin şunu artık diye de göndermelerde bulundu. Sigaralı ortamlardan büyük rahatsızlık duyan şarkıcı, sigara yasaklarının genişletilmesi kampanyasına destek verdiğini sosyal paylaşım sitesinde yaptı ve sigarasız ortamın güzelliğini belirtti.

 

 

 

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir