Derimod Ayakkabı Bot Modelleri

Deri ve modayı birleştiren Derimod markası, tasarımlarında ki şıklık, sezonu takip eden modelleriyle 2014 kışında da kendinden söz ettiriyor. Ayakkabıda şıklığın adresi olan marka, diğer ürünleriyle de deri sever moda düşkünlerine ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Tasarım camiasında ürünleriyle ayrı bir yerde duran Derimod’un kendini tekrar etmeyen ürün yelpazesi, farklı zevklere hitap edebilen çizgisi ve yaşam felsefesiyle takipçisi oldukça fazla. Temel felsefesi, hayattan keyif alma bunu ve yaparken de rahatlık ve şıklıktan ödün vermemek.

Derimod Ayakkabı Bot Modelleri

Derimod Ayakkabı Bot Modelleri

Derimod Botları

Ayakkabı ve çanta modelleriyle olduğu kadar bot modelleriyle de dikkat çeken marka, 2014 sezonunun en idealı parçası olan botları adeta yeniden yaratmış. Bir çok seçeneğin olduğu bot koleksiyonlarında, herkes düşünülmüş. Rahatlığı ön planda tutan modelinden, feminen tarzda topuklulara, uzun modellerden, sezonunun hiti kısa botlara bir çok tarzın esintisini bulmak mümkün.

 

 Bot Modelleri

Bot Modelleri

Markanın her zaman moda rüzgarını kendinden tarafa estirmek gibi bir gücü olduğu aşikar. Kadınların kıyafet ve bunu tanımlayan parçalara ne kadar önem verdiğini bilerek, ürettiği her ürüne bu felsefeyi ekliyor. Markanın ürünleri mağazalarından temin edilebileceği gibi web sitesi üzerinden online alışverişte yapılabilir.

 

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir