Dünya’nın En Ucuz Tatil Yerleri  

Dünya’nın en ucuz tatil yerleri uygun fiyata tatil yapmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla araştırılmaktadır. Bu yazımızda sizler için en uygun fiyatlı tatil rotalarını sıraladık. Sıralamayı konaklama, ulaşım, yeme içme faaliyetleri de göz önüne alarak sizler için bir araya topladık.

Dünya'nın En Ucuz Tatil Yerleri  

Ukrayna

Ukrayna, hem eğlencelin yeni merkezi olarak sayılar ülkeler arasında yerini almasıyla hem de ucuz olması sebebi ile ziyaret edilmesi gereken yerlerdin birisidir. Ukrayna başkenti Kiev, Odessa ve Lviv isimli şehirler, mutlaka ziyaret edilmelidir. Bu ülkede geceliği oldukça uygun otellerde kalabilir yine uygun fiyata yemek yiyebilirsiniz. Ayrıca gezilecek yerleri ve yapılacak aktiviteleri ile unutulmayacak bir tatil deneyimi olacaktır.

Kamboçya

Dünya’nın en ucuz tatil yerleri arasında yer alan Kamboçya, kendine özgü kültürü ve yemekleri ile kendisine hayran bırakmaktadır. Uygun fiyata tatil yapmak için tercih edilebilecek en güzel yerler arasındadır.

Vietnam

Vietnam, muazzam doğası ile kendisine hayran bırakan ve Güneydoğu Asya ülkeleri arasında en güzellerinden birisi olan bir ülkedir. Biyoçeşitlilik açısından birçok güzellik sunan Vietnam da tatil yapmak oldukça uygun fiyatlıdır. Her bütçeye uygun seçenekler bulunmaktadır. Doğa tatili sevenler, her şey dahil en uygun tatil tutkunları ve ucuza yurtdışı tatili arayan kişiler için mutlaka tercih edilmesi gereken bir yerdir. Bu ülkede yeni tatlar keşfetmek, güzel bir akşam yemeği yemek ve güzel otellerde kalmak oldukça ucuzdur.

Hindistan

Hindistan filmleri ve dizileri ile herkesin yakından tanıdığı bir kültür olan ve gizemler ile dolu bir ülkedir. Başkenti Delhi olan Hindistan da ucuza tatil yapılabilmektedir. Birçok tarihi mekânı ve doğal güzelliği olan bu ülke de güzel vakit geçirmek için ucuz alternatifler mevcuttur. Farklı kültürü ile de ziyaretçilerinin hafızalarında yer edinmektedir.

Nepal

Nepal ucuz ülkeler arasında sıralamada ön sıralarda yer almaktadır. Nepal, mistik havası ile sizleri saracak ve tatil keyfini doyasıya hissedeceksiniz. Güzel manzaraları karşısında keyif yapabileceğiniz bu ülke her bütçeye hitap etmektedir. Bakhtapur, Thamel Meydanı, Pokhara gibi gezilecek birçok yeri ile sizleri kendisine hayran bırakacaktır.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir