Duşa Kabin Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Evini temizleme işine girdiyseniz kuşkusuz ki en önemli alanlardan bir tanesi de banyodur. Banyo temizliği aile fertlerinin sağlığı için çok iyi bir şekilde yapılmalıdır. Bu nedenle büyük bir önem arz eder. Ayrıca ortak kullanım alanlarından bir tanesi olan banyonun hijyeni konusunda her ev hanımı hassas davranmalıdır. Biz bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza duşa kabin temizliği için bazı tavsiyeler vereceğiz. Çünkü duşa kabin temizliği banyodaki en zor temizlik alanlarından bir tanesidir.

duşakabin temizliği

duşakabin temizliği

Elma Sirkesi İle Duşa Kabini Pırıl Pırıl Yapın!

Duşa kabin doğal olarak sürekli nem ve suyla iç içedir. Bu yüzden duşa kabinin camında ve plastik bağlantılarında bazı deformeler ve sararmalar, küflenmeler görülebilir. Ayrıca camlarında su lekesi kalması kadınların en çok canını sıkan durumlardandır.

elma sirkesi ile temizlik

elma sirkesi ile temizlik

Düzgün bir duşa kabin temizliği yapmak için kadınlar bin bir türlü kimyasal deterjanlar kullanırlar. Ama ne yaparlarsa yapsınlar bu camdaki lekelerle baş edemeyenler olabilir. Eğer siz de bu kişilerdenseniz biz sizlere sirkeyi öneriyoruz. Sirke sayesinde camdaki tüm lekelerden kurtulabilirsiniz. Hem de çok ağır kimyasal temizlik maddeleri kullanmanıza gerek kalmaz, sağlığınızı da korumuş olursunuz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir