Ekran Görüntüleri Nasıl Video Haline Getirilir?

Bir bilgisayarla ne kadar çok şey yapabilirsiniz farkında mısınız? Onu sadece internette sörf yapmak için değil ya da arkadaşlarınızla saatlerce chatleşmek için değil birçok farlı amaç için kullanabilirsiniz.

Mesela ekran kaydı almak bunlardan biridir. Peki, nedir ekran kaydı almak? Örneğin camstudio programı sayesinde bilgisayarınızın ekranında olan her şeyi video formatına getirerek kaydetmeniz mümkündür. Ya da tam tersi olarak video çekimlerinizi farklı formatlar halinde yeniden bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Camstudio Programını Nasıl İndireceğim?

Aslında bu son derece basit bir işlemdir. Tek yapmanız gereken ekran kaydı almak için camstudio son sürüm indir demenizdir. Ardından program bilgisayarınıza kolaylıkla inecek ve siz de böylece tüm nimetlerinden faydalanabileceksiniz.

Üstelik çok fazla bilgisayar bilgisi olmayanların bile rahatlıkla kullanabileceği bir programdır. Çünkü son derece basit ifadeler ve kolay adımlarla ilerleyen bu programın arayüzü oldukça anlaşılır bir şekilde hazırlanmıştır.

Ekran kaydı almak için camstudio son sürüm indir dedikten sonra program araç çubuğu üzerindeki yerini alıyor bu sayede kolaylıkla her istediğiniz anda kullanabiliyorsunuz. Üstelik bu programın tek avantajı bu değil, görüntülerinizi kaydederken görüntü kalitesini, ses kalitesini hatta görüntülerin boyutunu bile ayarlayabilirsiniz. Kısacası kaydetmek istediğiniz görüntüyü istediğiniz şekle sokmak tamamen sizin elinizdedir.

Konuyla ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak ve bu programla daha başka neler yapabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız http://www.sonsurum.net/camstudio adresine tıklayabilirsiniz. Programla ilgili tüm bilgiler burada.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir