Elbise de Göbek Kapatma Hileleri

Toplu yaşamında en yaygın görülen sağlık sorunlarından birisi aşırı kiloya bağlı olarak obezitedir. Kilo sınırında, göbekli olan insanlar önemli sağlık sorunları ile karşı karşıya kalması mümkünken, bunun dışında elbise tercihi veya giyilen elbise de bu bölgenin kapatılması için büyük çaba sarf etmektedirler.

göbeği gizleme

göbeği gizleme

Etek ve Pantolon Tercihleri Nelerdir?

Gelişen teknoloji ile birlikte göbek bölgesini kapatan birçok elbise kadınları imdadına yetişmiştir. Moda sektöründe göbek gizleme hilesi olarak ifade edilen bu uygulama da hayal olan her şeyi giyebileceksiniz. Kadınların göbeklerini engellemek adına kullandıkları elbise türleri yüksek bel etekler ve balıkçı modelindeki pantolonlardır. Bu elbiseler hem göbeğinizin görünmesini engelleyecek hem de sık ve göz alıcı görünmeniz sağlanacaktır.

göbek kapatma

göbek kapatma

Elbiselerde göbeğin kamufle edilmesi adına yapılan hilelerden birisi de kemeri kullanımı ve bu kemerin bel altından biraz daha yüksek noktadan bağlanması olmuştur.  Vücuda yapışan elbise giymek yerine biraz daha dökümlü bol duran elbiseler tercih edebilirsiniz. Göbek problemi yaşayan kadınlar elbise tercihlerini iki parçalı yapmaları durumunda da göbek probleminin ortaya çıkması engelleyen hilelerdir.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir