Endoskopik Yüz Germe Ameliyatı

Yüz estetiği, günümüzde bayanlarda olduğu kadar erkeklerde de önemli bir konu haline geldi. Sosyal ilişkilerden iş bulmaya kadar her alanda, yüz estetiği güzel olan insanlar öncelikli oluyor. Bazı kişilerin doğuştan kaynaklanan yüz biçimleri, estetik olmayabiliyor. Bu yüzden bu kişiler, güzel görünmek için çeşitli yollara başvuruyorlar.

yüz germe

yüz germe

Bu yollardan bir tanesi de estetik amaçlı yapılan operasyonlardır. Ancak bu operasyonların birçoğu, yetkin olmayan kişiler tarafından uygulanıyor ve istenmeyen sonuçlara yol açıyor.

Endoskopik yüz germek ameliyatı, son zamanlarda yeni bulunan bir estetik operasyon türüdür. Çok az uzman doktor tarafından uygulanan bu yöntem, birçok kişiye uygulanabiliyor.

Endoskopik Yüz Germe Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Genellikle, 35 ve 40 yaş üstü hastaların yaptırabileceği bir yöntemdir. Ancak bu operasyonun en önemli şartlarından bir tanesi, alt yüz bölgesinde aşırı derecede tahribat olmamasıdır. Bu şart sağlandığında, orta yüz bölgesinin dolgunlaştırılması ile işe başlanır. Göz kenarlarındaki sarkan torbalar düzeltilir ve yüze daha genç bir görünüm

yüz germe nedir

yüz germe nedir

sağlanır.

Yüz estetiğinde problem olan orta yaş ve ileri yaş grupları için önerilen bir operasyon türüdür.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir