Eski Kıyafetlerinizi Tekrar Trend Yapın

Hepimizin bildiği gibi burada dediğimiz şey değişken bir şeydir. Yani sürekli olarak durmadan trendler değişiyor. Hal böyle olunca satın aldığımız kıyafetlerin birçoğunun modası biz fark etmeden geçiveriyor. Peki elimizde bulunan bu eski kıyafetlerin tekrar moda, trend hale getirebilir miyiz? Evet bu gayet mümkün. İşte bu yazımızda siz değerli okuyucular için eskilerinizi tekrar moda yapabileceğiniz bazı tavsiyeler vereceğiz.

eski kıyafetleri değerlendirme

eski kıyafetleri değerlendirme

Yırtık Modasına Siz De Uyun

Mesela elinizde çok eskilerde moda olan düşük bel pantolon varsa bu pantolonu günümüze nasıl uyarlayabilirsiniz. Herkesin takdir edeceği gitmeyi son yıllarda yırtık ve salaş pantolonlar oldukça trend. Neden siz de bu kotu gelişigüzel bir şekilde yırtmıyorsunuz? Emin olun bu kot pantolonunuz yeni almışsınız gibi olacak. Söylediğimiz bu yırtık tavsiyesini sadece pantolonlarda değil üst bluzlerde de gayet kullanabilirsiniz. Çünkü yırtık tişörtler ve ucu kesilmiş bluzlar birçok kişinin üzerinde en sık görülen parçalardan.

eski kıyafetler

eski kıyafetler

Düzgün ve dikkat çekici yırtıklar yapmak için ihtiyacınız olan tek şey makas ve cımbız.  Paça kesme işlemi yapacaksanız boyunu düzgün ayarlayın. Kestikten sonra ipleri cımbız yardımıyla birer birer çekin.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir