Eski Mobilyalarınızı Boyayarak Değerlendirin

İnsanlar çeşitli zamanlarda evlerinde mobilya ve dekorasyon anlamında değişikliğe giderler. Bu değişikliklerin geneli ev eşyalarında olurken bazen evin dekorasyon alanında da yenilikler yapılır. Yaşam alanında yapılan dekorasyon hamlelerinden birisi mobilyalarda olmuştur. Eski mobilyalarınız uygun renkte boyanarak mobilyalarınıza yeni görünüm kazandırmak mümkün olur.

eski mobilya

eski mobilya

Dekorasyonda İç Mimarlık Desteği

Yine bu mobilya renklerine uygun olarak zemin giydirilmesi veya halı tercihi de dekorasyonunda yapılan odayı daha cazip hale getirir. Ev dekorasyonunda bazı alanların çiçekle hareketlendirmesi de dekorasyon anlamında farklı katar. Günümüzde yaşam alanlarında dekorasyon yeniliği yapacak çiftler iç mimarlık firmaları ile çalışarak ev ve iş yerlerinde dekorasyon çalışmaları yürütürler.

eski mobilyalar

eski mobilyalar

Gelişen teknolojiyle birlikte dekorasyonun adına da birçok yenilik insanların beğenisine sunuldu. Duvar alanları için duvar kâğıdı, boya çeşitleri, mozaik, zemin için su geçirmez laminant, parke ve daha birçok alana uygun dekorasyon malzemeleri tüketicilere sunulur. Ev dekorasyonunda duvar renklerin açık renkte olması aydınlama açısından son derece önemlidir. Ev dekorasyonunda yaşam alanlarının hareketlendirilmesi için kullanılan aksesuar ürünler tablo, mum ve biblolar olmuştur.

1 Yorum

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir