Eski Sevgili ile Nasıl Barışılır?

Hayat boyu sürmesini dilediğiniz bir ilişkiniz günün birinde çeşitli sorunlardan dolayı sona erebilir. Fakat bu karşınızdaki insanı bir daha geri kazanamayacağınız anlamına da gelmeyebilir.

Öncelikle ayrılık sonrasında kendinize ve karşınızdaki kişiye biraz zaman tanımalısınız. Bu zaman içerisinde hatalarınızı iyice düşünüp karşınızdaki kişinin de sizi özlemesini sağlamalısınız.

eski sevgiliyle barışmak

eski sevgiliyle barışmak

Ayrılık sonrasında sürekli mesaj atmak ve özür dilemek herhangi bir şekilde işe yaramayacaktır. Bunun yerine sessiz kalıp sabretmeli ve kafanızda büyük buluşma için planlar yapmaya başlamalısınız.

Hatalarınızı Kabul Edin

Uzun bir aradan sonra hatalarınızı kabul edip onun karşısına çıkmayı göze aldıysanız heyecan yapmadan ufak bir telefon görüşmesi ayarlayabilirsiniz. Telefonda kesinlikle eski konuları açmadan hayatınıza devam ettiğinizi ona hissettirecek şekilde gündelik olaylardan konuşarak konuşmayı sonlandırın.

eski sevgili

eski sevgili

Üzerinden biraz daha zaman geçtikten sonra ise onu güzel bir yere davet edin. Davetiniz kabul edildiği takdirde işin yarısını bitirmiş sayılırsınız. Buluşma esnasında ise mutlaka sorunlarınızı konuşun. Hatalarınızın tamamını kabul ettiğinizi ve bu hataların bir daha tekrarlanmayacağını karşı tarafa samimi bir şekilde hissettirin. Eğer olumlu sonuçlar alırsanız eskisinden daha sağlam temellere dayanan bir ilişki yaşamaya başlayabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir