Ev Dekorasyonunda Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Yeni bir hayata başlanılan ya da uzun yıllar sonra evinizdeki eşyalardan sıkıldığınızda evi yeniden dekore etmek hiç kuşkusuz oldukça zorlu bir süreçtir. Bu yüzden ev dekorasyonu yapmak ya da bir iç mimara yaptırmak oldukça güç bir iştir.

dekor

dekor

Yapmanız ve karar vermeniz gereken yüzlerce şey varken mutlaka ailenizden ya da bir arkadaşınızdan mutlaka yardım almalısınız. Ev dekorasyonu yapmak her gün yapılacak ya da sık sık tekrarlanacak bir iş olmadığı için özenli davranın.

Ev Dekorasyonunda Yeni Trendler

Bu sezon ev dekorasyonunda genellikle renkli, canlı ve farklı mobilya ve aksesuarlar kullanılmış. Mobilya da ahşap ve rahat koltuklar ön plana çıkarken halı da genellikle açık ve pastel renkler tercih edilmiş. Ev dekorasyonundaki canlı ve renkli hava ise ev dekorasyonunda kullanılan aksesuar ve perde ile sağlanmış.

ev

ev

Dekorasyonda kullanılan küçük aksesuarlar eve farklı ve hoş bir hava katmıştır. Olabildiğince az eşya kullanılarak, evin daha rahat ve sorunsuz kullanımı sağlanıyor. Dekorasyonda asla kullanılmayacak eşya ve aksesuarlar kullanılmıyor.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir