Ev Dekorasyonunda Sade Şıklık

Dekorasyon, kişisel düşüncelerin ortaya çıktığı bir yaşam tarzıdır. Kısa ve net bir ifadeyle tanımı bu şekilde yapılabilir. Kişinin kendisinin istediği yaşam alanı, yine kendisinin dekore ettiği bir tarzda olur ve kimselerde buna bir şey diyemez. Burada anahtar kelime olarak önerler ifade edilebilir.

sade dekor

sade dekor

İnce Detaylar

Önerilerde ortaya çıkacak manzara, kişiyi tatmin ederse uygulama aşamasına geçilebilir. Bir diğer husus ise, dekorasyon dünyasında neler olup bittiğini bilmek ve bu göre adımlar atmak, bu hususlarda yaşam alanlarına değer katar. Son dönemde ev dekorasyonlarında sadeliğin ön planda yer aldığını ifade edebiliriz. Sade bir oturma gurubu, yer döşemelerinde aşırıya kaçmayan bir karo serisi, aynı tonu tamamlayacak bir tablo ve yine uyumlu perdeler, bunlar şıklığın ortaya çıkmasını sağlayan detaylardır.

sade dekorasyon

sade dekorasyon

Dekorasyonu her şeyin içinde olduğu bir kavram olarak düşünmemek gerekiyor. Bu kavram, daha ötelerde yer alan detayların iç içe girdiği bir kavram tam olarak. Bazen sadece bir abajurla bile şıklığınız, tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. İnce detaylarla gelecek şıklıklara odaklanın.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir