Evi Küçük Olanlara Şahane Öneriler

Evinizin küçük olmasından dolayı yakınan bireylerden misiniz? Canınızı sıkan şey, evinizin metre karesi ise, bu soruna çözümü siz de aşağıda yazan fikirlerle beraber karşı koyabileceksiniz. Artık canınızı sıkan şeyin evinizin küçüklüğü olmasını engellemiş olabileceksiniz.

Günümüzde insanlar, evlerinde rahat ve güzel bir ortamı yakalamak isterler. Siz de evinizde uygun yerleri kullandıktan sonra hem rahat olur hem de ferah bir ortamı en iyi şartlar içerisinde yakalamış olabilirsiniz. Evinizde bakacağınız tek adres ve yer, duvarlar olacaktır. Hangi odada hangi alanda iseniz, hiç fark etmeksizin, siz de duvarlara bakarak püf noktayı fark edebilirsiniz.

küçük ev dekorasyonu

küçük ev dekorasyonu

Üs üste raflar yaparak ayakkabılarınızı koyabileceğiniz bir boş duvara sahip olabilirsiniz, etrafınıza bakmanız ve hatta dış kapıya yakın bir boş duvarı dahi görmenizle beraber siz de “ayakkabılarımı nereye koyacağım” sorununa çözüm bulmuş olabilirsiniz.

Duvarda Özel Bir Demirlik

Duvara bir demirlik ve onun üzerinde de bir alanda küçük bir askılık… Evinize girer girmez koridorda da olabilir, mutfağınızda da… Yeter ki size her gün kesinlikle kullanmakta olduğunuz birçok eşyanızı üzerine asacağınız bir pratiklikte olsun!

küçük ev

küçük ev

Meyveleriniz için dolabınız bazen yetersiz gelebilir. Aynı zamanda soğuk meyve yerine dışarda duran meyvelerden de tüketmek isteyebilirsiniz. İşte böyle bir durum içerisinde siz de meyvelerinizi duvara yapacağınız bir tahta ile askılık halinde sepetler takabilir ve sepetler içerisinde ki meyvelerle harika bir dekor, aynı zamanda da kullanım alanını sağlamış olabilirsiniz.

 

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir