Eviniz Güzel Koksun İster misiniz

Evinizin eskisine göre daha hoş ve güzel kokmasını sağlamak ister misiniz? Birbirinden farklı ev kokuları ile beraber siz de evinizde güzel, rahatlatıcı, dengeleyici, cezp edici gibi çeşitlilikte kokularla birlikte kategorilere ayrılmış şekilde kokulardan birisini kullanabilirsiniz.

Cezp edici koku denilen koku, gül ile sandal ağacının karışımı ile birlikte ortama çok güzel bir hava katar. Çekicilik konusunda gerçekten evinizde hoş bir koku dolaşacağından emin olabilirsiniz.

Oda Parfümü

Oda Parfümü

Nane ile birlikte limonun harmanlaşmış haliyle dengeleyici bir koku sağlayabilirsiniz. Beyninizi uyandıracak olan, bolca enerji sağlayacak olan bu koku da iddialıdır.

Lavanta ile papatyanın birleşimiyle beraber uyumun ne kadar da hoş bir durumda olduğunu rahatlatıcı olan etkisiyle anlayacaksınız. Kafanızın daha rahat olmasıyla zihninizi boşaltacak etkili bir kokudur.

Mine yaprakları ve limon ile beraber melisa sardunyanın topraksı havası, evinizin içinde enerjinizi arttıracak ve yenileyecek güçtedir.

Meyve kokularıyla evinizde güzel havalar essin

Portakal ve greyfurt, birleşimi sayesinde aromalı bir kokunuzun evinizde olmasını sağlayarak koklamaya hiç ama hiç doyamayacağınız bir koku çeşidini yaratabilirsiniz.

Güzel Kokulu Parfüm

Güzel Kokulu Parfüm

Kavun ile beraber yasemin çiçeğinin birleşimiyle bunlara eşlik eden nilüfer, bir salatalık & nane aromalı koku kategorisindedir. Bu koku ile aroma kokusunu evinizde güzel bir şekilde getirerek ortamın hoş kokmasını sağlayabilirsiniz.

Ev kokuları olarak farklı bir koku şeftali, mango, portakal, taze nane birleşimiyle oluşur. Bu yaprakların birleşimiyle çok iyi bir kokuyu oluşturabilirsiniz.

Lavanta aromalı bir ferahlatıcı koku olarak da bergamot, Fransız lavantası ev bununla beraber adaçayı karışımıyla hoşunuza gidecek bir kokudur. Ve son olarak da bir diğer koku olan nilüfer çiçeklerinden oluşan ferah koku, evinizde ruhunuzu dinlendirecek güçtedir.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir