Facebook Messenger için Dropbox Desteği Duyuruldu

Bulut depolama sistemi içerisinde yer alan Dropbox’ ın Facebook Messenger ile birlikte entegre edileceği duyuruldu. Dropbox sisteminde özellikle fotoğraf, video ya da veri dosyalarını depolamak için kullanıyorsanız sizlere çok sevindirici haber geliyor. Yeni uygulamayla birlikte Facebook Messenger uygulaması dışına çıkılmadan rahatça arkadaşlarınızla Dropbox ile dosya paylaşımı yapabileceksiniz.

Dropbox Desteği Facebook Messenger ile

Bu özellik için tek yapmanız gereken Messenger uygulamasının alt kısmında bulunan ‘daha butonunu’ kullanmanız yeterli. Bu bölüm ile özellikle Dropbox özelliği sayesinde seçtiğiniz kişilerle veri paylaşımı kolayca yapabilirsiniz.

Yöntemin kolaylıkları sayesinde dosyaları paylaşırken video, GIF ve fotoğrafların içerikleri özellikle Messenger uygulamasında gözükecek olması. Facebook Messenger yüklü ise işlemleriniz çok kısa sürede gerçekleşir. Mobil cihazınıza kurduğunuz zaman işlemlere kısa sürede başlayabilirsiniz. Kullanıcılar için büyük bir kolaylık sağlayacak çözüm yolu. Resmi olarak kesin bir tarihte yayınlanacağı hakkında henüz bilgi yok. Özelliğin ilk olarak Facebook Messenger yüklü olan Android ve İOS platformlarında kullanılacağı belirtiliyor.

Kaynak: https://www.sonsurum.net/haberler/facebook-messenger-icin-dropbox-destegi-duyuruldu

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir