Fidye Yazılımlarından Veri Kurtarma Nasıl Yapılır?

Günlük hayatımızda çok fazla kullandığımız cep telefonları, bilgisayarlar ve tabletler aslında büyük bir tehlike altında. Cihazlarınızı kötü yazılımlara karşı korumanız çok önemli ama bazen ne yaparsanız yapın önüne geçemezsiniz. Özellikle fidye yazılımları nedeni ile birçok kişi mağdur oluyor. Fidye yazılımı nedir diye kısaca bahsetmek gerekirse, tehliekli kişiler tarafından cihazlarının ele geçirilmesi ve tüm dosyalarınıza şifre koyarak kullanılamaz hale gelmesidir. Bu şifreyi açmak içinse belli bir tutar fidye talep edilir. Peki, cihazınıza tekrar ulaşabilmek için illa bu fidyeyi ödemeniz gerekiyor mu? Fidye yazılımlarından veri kurtarma nasıl yapılır bir bakalım.

Fidye Ödemek Yerine işi Uzmanına Devredin

Fidye yazılımlarından veri kurtarma maalesef sizin tek başınıza yapabileceğiniz bir işlem değildir. Çok güçlü zararlı yazılımlar tarafından ele geçirilmiştir ve bu öyle sandığınız kadar basit bir işlem değildir. Tek yolunuz elbette fidyeyi ödeyerek cihazı geri almak değil. Sizden talep edilen yüksek ücretleri ödemek yerine Gold Veri Kurtarma ile görüşerek bu kötü yazılımı yok ederek yeniden cihazınıza kavuşabilirsiniz.

Fidye yazılımlarından veri kurtarma aşaması çok dikkatli olunması gerekilen bir durumdur. Yapılacak herhangi bir hata cihazınızı kullanılamaz hale getirebilir. Dolayısı ile uzman bir adresten yardım almanız çok önemlidir. Goldverikurtarma.com sayesinde cihazınızı güvenli ellere teslim edecek ve detaylı bir analizi yapıldıktan sonra çalışmanın başlatılmasına onay vereceksiniz. Doğru müdahaleler ile fidye yazılımı bulaşan sistemler temizlenerek tekrar size teslim edilecektir.

Sizler de bu gibi virüsler için ihtiyacınız olduğunda https://www.goldverikurtarma.com/ ile görüşerek bilgi alabilirsiniz. Cihazınız hemen güvenli ele alınarak virüsten temizleme aşamalarına başlanılacaktır. En kısa sürede işlem tamamlanarak sizlere teslim edilecek olan cihazlarınızı yine eskisi gibi güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir