Flört Ederken Yapılan Bazı Yanlışlar

Erkek ya da kadın fark etmeksizin ilişkiler içinde iken birçok kişi yanlış davranışlar içerisine girerek ilişkilerin yıpratıyor. Hatta bazen öyle yanlış davranışlar ile karşılaşıyoruz ki Karşımızdaki kadın veya erkekten uzaklaşmaya soğumaya başlıyorum Eğer siz de bir flört dönemi içindeyseniz karşınızdaki kişiye yanlış davranışlarda bulunmamak için ve ilişkinizi olumsuz yönde etkilemek için mutlaka bu yazımızı okumalı, tavsiyelerinizi dikkate almasınız. Peki nedir bu hatalar?

çiftler

çiftler

Kadınların Ve Erkeklerin Sevmediği Davranışlar Nelerdir?

Kadınlar flört esnasında karşı taraftan fazla kıskançlık gösteren davranışları pek hoş karşılamaz. Her kadın kıskanılmak ister fakat fazlası onu soğutur. Saçlarına çok fazla özen gösteren, sürekli jöle süren erkeklerden hoşlanmazlar. Çok fazla parfüm sıkan erkeklerde ne yazık ki bu kategoriye giriyor. Ayrıca eğer kadınız kendinizden soğutmak istemiyorsanız ona sürekli kendinizden bahsetmemeniz gerekir. Bunun dışında kadınların sevmediği bir başka davranışta temizlikten ve yemek yapmaktan hiçbir zaman anlamadığını söylemeleridir. Kazandığı para ile örülen erkekler eski sevgililerinden sürekli kötü bahsedenler yine kadınların soğuduğu tiplerdendir. Bu yüzden ilişki esnasında bu tarz davranışları asla yapmamanız gerektiğini söyleyebiliriz.

flört

flört

Kadınlar ise flört döneminde karşısındaki erkeği olumsuz yönde yüksek dozda eleştirmelerinden hiç hoşlanmaz. Mümkün olduğunca evlilik konusunda girmemelidir. Mümkün olduğunca doğal olmalısınız. Aksi takdirde karşıdaki erkek sizden uzaklaşabilir. Son olarak erkek arkadaşınıza kendi ayaklarınızın üzerinde durabildiğinizi göstermelisiniz. Onun hayatında dram yaratan bir tip olmayın. Bu tarz durumlar erkekleri kadından soğutur.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir