Geçmişin İzleri ile Ev Dekorasyonu

Retro tarzı ev dekorasyonu sayesinde geçmişin izleri ile donatılmış olan oldukça dikkat çekici bir ev dekorasyonu yapmanız mümkün. Dilerseniz dedenizin, ananenizin, anne ya da babanızın eski eşyalarını alarak bunarlı ev dekorasyonunuzda değerlendirebilir ya da geçmişini izini yansıtan ürünleri aksesuar olarak satı alabilirsiniz. Evinizin her köşesinde yaşatabileceğiniz geçmişin izlerini dilerseniz tek oda da dilerseniz tüm ev içinde yansıtabilirsiniz. Son zamanlarda adını sıklıkla duymaya aşina olduğumuz retro aynı zamanda mutfak dekorasyonunda da sizinle olmaya devam ediyor.

2017 dekorasyon renkleri

2017 dekorasyon renkleri

Mutfakta Retro Dekorasyon

Mutfak gibi özel alanlarda uygulanacak olan retro dekorasyon uygulamasında birçok beyaz eşya markasının bu yönde yaptığı yeni ürünleri değerlendirmeniz mümkün. Yeni beyaz eşyalarda retro akımının izini taşıyan ürünlere yer verebilirsiniz. Beyaz eşyanın yanı sıra küçük ev aletleri ve çeşitli mutfak gereçlerinde de retro akımını yansıtan ürünleri görebilirsiniz. Aynı zamanda aksesuar kullanımında da geçmişin izlerini taşıyan tamamen aksesuar olarak kullanılabilecek olan çeşitli ürünleri de alarak mekâna farklı bir hava katabilirsiniz.

mutfak dekorasyonu

mutfak dekorasyonu

Retro Renkleri Nelerdir?

Retro denilince ilk olarak akla gelen renk tonu kahve olsa da retro rengi olarak görülen birçok renk tonu bulunuyor. Genel olarak retro denilince pastel tonlar akla gelir. Özellikle açık mavi, turuncu, pembe ve sarının tonlarını retro da görebilirsiniz. Geçmişin izlerinden seksenlere mi yetmişlere mi gitmek istediğiniz size kalmış.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir