Geniş Basenleri Saklamak

Kadınların ne yaparlarsa yapsınlar istedikleri kiloda olamama gibi bir sorunları var. Bu fazla kilolar da çoğunluk basen bölgesinde toplanıyor. Tatlılar ağızda yirmi saniye, midede yirmi dakika, basenlerde yirmi yıl kaldığı için her zaman kalça genişliği sorun oluyor. Ama birkaç giyim hilesiyle geniş basenleri saklamak mümkün. Yapacağınız şey dikkatleri basenden uzaklaştırmak olacak.

geniş basenler

geniş basenler

İşe Yarar İpuçları

Kilonuzu gizlemek için bol şeyler giymekten uzak durun. Bol giyip göbeğimi ve kalçamı kapatmalıyım  diye bir fikriniz olmasın.  Bunun yerine üzerinize oturanı tercih edin. Çok bol pantolonlar, büyük desenler, yandan ya da bol cepli pantolonlar size göre değil. Aynı zamanda dar pantolonlar da uygun olmayacaktır. Unutmayın, dikkatleri o bölgeden uzak tutmaya çalışıyoruz. Tunikleri ve aşağı doğru hafif açılan ceketleri tercih edebilirsiniz. Diz boyu etekler iyi seçim olabilirler. Çünkü verev kesim etekler sizi daha da toplu gösterecektir.

basen

basen

Giyiminizde üst parçaları belirginleştirin. Örneğin halka küpeler takmak, fular kullanmak gibi küçük hileler yaratabilirsiniz. A kesim elbiseler sizin için çok uygun olacaktır. Balık etli hanımlar da anvelop tarz denilen dikişsiz ve dökümlü elbiselerle rahat edebilirler. Ama genel kural alt giyimin koyu, üst kısmın açık renk olacağı şeklinde. Buna göre yapılacak kombinlerle şık ve zarif bir görünüm elde edebilirsiniz. Küçük giyim hileleri ile basenleri saklayıp kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir