Güzel Bir Balayı İçin Yer Önerileri

Uzun bir bekleyişin ardından o gün geldi çattı. Hayallerini kurduğunuz evliliğin eşiğindesiniz. Partnerinize kavuşacak imzayı atacağınız anı büyük bir heyecanla bekliyorsunuz. Aşkınızın resmiyeti için sayılı günler kaldı. Peki aşk tazeleyeceğiniz ve birlikteliğinizi kutlayacağınız belki de ilk tatilinizi yapacağınız yeri belirlediniz mi?

balayı

balayı

Balayı bir evliliğin enönemli olaylarından biridir. Evli çiftlerin kendilerini görebileceği en iyi yerdir. Beraberliğin pekişeceği ve aşkın dorukta olacağı bu balayı için en iyi yeregitmeyikim istemez ki? Evlilikten sonra evli olduğunuz ilk günleri geçireceğiniz ve evliliğe güzel bir giriş yapacağınız yeri en iyi şekilde seçebilin diye sizlere bu yazımızda balayı için güzel yerleri derledik.

Aşk Dolu Bir Balayı

Bora Bora Adası romantik bir balayı için harika bir tercih olabilir. Muhteşem kumsalı ve egzotik havası ile dikkat çeken adanın güzeller güzeli birde denizi var. Üstelik hoş teması aşkınızı tazeleme noktasında size iyi gelecektir. Balayı denildiğinde akla direkt olarak aşıklar diyarı Paris gelir.

balayına gitmek

balayına gitmek

Fransa’nın gözünün nuru olan Paris balayı için harika bir tercih olabilir. Santorini Adası da yine iyi bir tercih olabilir. Deniz ile gökyüzünün beraberliğinin tescili olarak ifade edilen adada gündüz havuz, akşamda gün batımının yaydığı şöleni izleme keyfi gidenlerin memnun ayrılma sebepleri olarak gösteriliyor. Son olarak da Venedik denilebilir. Aşkın kenti Venedik hemen her gün keşfedilmeye hazır bir yer. Farklı mimarisi ve renkli sokakları ile tam bir balayı cenneti.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir