Güzelliğinize Kaynak Saç ile Kavuşun

Kısa saçarla sahip olan kadınların son yıllarda en çok tercih ettikleri uygulamaların içerisinde yer alan saç kaynak sahip olunan imajı baştan aşağı değiştiriyor. Kısa saçların ucuna eklenerek yapılan yeni saçlar doğal görünümleri ile dilediğiniz uzunlukta, renkte ve şekillerde yapılabiliyor.

kaynak saç

kaynak saç

Sağlıklı bir yöntem olan saç kaynağı aynı zamanda sahip olunan saçın öz karakterine uygun bir biçimde gerçekleştiriliyor. İnce ve kalın telli saçlar için ayrı gerçekleştirilen saç kaynak uygulamaları sayesinde dışarıdan bakıldığında belli olmayan doğal görünümlü saçlara sahip olabilirsiniz.

Teknoloji ile Artık Daha Kaliteli Saçlar Üretiliyor

Teknolojik imkânlar son yıllarda saç kaynak için kullanılıyor. Nano teknoloji ile yapılan saç kaynak ışınlar yardımı ile eritilen bağlantı noktaları sayesinde asla belli olmayan bir özelliğe sahip.

saç kaynak

saç kaynak

Sağlık yönünden de herhangi bir olumsuzluğu bulunmayan bu teknoloji sayesinde dilediğiniz saçarla çok kısa süre içerisinde kavuşabilirsiniz. Uygulanan saç kaynağı ise yaklaşık olarak 3-4 ay gibi bir süre sonrasında değiştirmek şart. Bu yenileme işleminin ardından yine aynı sürelerde saçlarınızı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir