İhtiyaç Duyulandan Daha İyi Bir Randıman Sunan Redüktörler

Redüktörler, sistemin içerisinde dönme hareketini ileten şaft devrini büyütebilen veya küçültebilen dişli sistemidir. Sabit devirli elektrikli, benzinli, dizel motorlu gibi farklı ekipmanlardan farklı devire sahip dönme hareketini iletmek üzere işlev sağlar.

Genel olarak motor çıkış şaftında yer alarak motor devir sayısını arttırır. Birbirinden farklı birçok sektörde farklı sanayi uygulamalarında kullanılan bu aletler, müşteri istekleri ve ihtiyaçlarına bağlı olarak üretilebildiği gibi sunulan standart ürünler ile de birbirinden farklı noktalarda aynı işlevi sunarak pratik çözümleri de mümkün kılar.

İhtiyaç Duyulandan Daha İyi Bir Randıman Sunan Redüktörler

İhtiyaç Duyulandan Daha İyi Bir Randıman Sunan Redüktörler

Her sanayi sektörüne uygunluk gösterebilecek özelliklere sahip olabilmesi için dişlileri dövme sementasyon çeliklerinden üretilen paralel ve dik milli redüktör ile prosesin sekteye uğramadan işleyiş gösterebilmesine yardımcı olur.

Kusursuz Bir Proses İşleyişi İçin Kaliteli Redüktörler

Ağır sanayi prosesleri için ve standart uygulamalarda kullanıma uygun olarak üretilen birbirinden farklı redüktör çeşidi birçok sektörün ihtiyacını karşılayabilecek geniş bir yelpazeye sahiptir. Ekstruder redüktörleri, plastik sektöründe kullanıma uygun olmasının yanı sıra üretim yapacak firmanın özel isteklerine ve ihtiyaçlarına bağlı olarak da üretilebiliyor.

Sadece plastik sektörü değil çimento, maden ve seramik gibi birçok sektörün gelişiminde rol oynayan bu ekipman, maden ve seramik sanayi makinalarının öncü firması olan Remas tarafından yüksek kaliteli olarak üretiliyor.

Kendi klasmanında lider firmalardan biri olan Remas’ın ürünleriyle ilgili daha fazla bilgi alabilmek için http://www.remas.com.tr/reduktorler/ adresini ziyaret edin.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir