İletişim Özgürlüğü

İletişim sanattır diye bir söz var, gerçekten doğru bir ifade. Bugünlere geldiğimizde, bir değerlendirme yaptığımızda, sanat ifadesinin ne kadar doğru bir ifade olduğunu görürüz. Olduğumuz yerden, bizlere fersah fersah uzakta olan biriyle iletişime geçmek, gerçekten meziyet isteyen bir iştir. Bunların oluşmasında önemli bir pay sahibi olan teknolojiye ve onun ürünlerine de birazdan değineceğiz.

cep telefonları

cep telefonları

Cep Telefonu Olmadan Asla

Teknoloji ve onun ürünleri, bizlerin hayatını kolaylaştıran olguların bütünüdür. Özellikle cep telefonları, bizi başka bir düzleme getirdi. Şöyle bir düşünün, hepimiz cep telefonlarından sonra, yahu bu telefonlar olmadan önce nasıl yaşıyorduk diye en az bir kere kendimize sormuşuzdur. Ciddi anlamda, var olan büyük bir boşluğu doldurdu bu buluş.

cep telefonu

cep telefonu

Yeni çıkan modellerle daha farklı bir düzleme gelen cep telefonlarını artık hayatımızdan ayrı düşünmek neredeyse imkansız bir hal aldı. Bu duruma giden sebepler ve gelinen son nokta, teknoloji destekli telefonları hayatımızın merkezine koydu. Özellikle uygulama yönünden çok zengin olan cihazlar, adeta vazgeçilmezimiz oldu diyebiliriz. Cep telefonsuz bir hayat mı, asla.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir