Kapınızın Girişine Farklı Bir Dokunuş

Eve girerken en çok uğraş verdiğimiz ve zaman geçirdiğimiz alanlardan birisi de hol, yani kapı girişidir. Ayakkabı çıkartılması, montların ve ceketlerin portmantoya asılması gibi ağırlık yapan eşyalardan kurtulan bu bölüm farklı dekoratif eşyalar kullanılarak yeniden yorumlanabilir.

kapının önü

kapının önü


Şemsiyelerinizi askıya asmak yerine evinizde bulunan bir tahta kabı, plastik bidonu kaplayarak dışını süsleyebilirsiniz. Hem kendi üretiminiz olan bu ürünler size motivasyon verirken hem de ayrı bir alan oluşturur.

Basit Değişikliklerle Hayatınıza Pozitif Enerji Katın

Kapının girişinde eğer sizi bir duvar karşılıyorsa önerimiz bu duvara görmekten mutluluk duyacağınız objelerin asılmasıdır. Eski bir saat, antika bir obje ve ya sevdiklerinizin fotoğraflarıyla bu alanı süsleyebilirsiniz. Böylelikle hem eve girdiğinizde üzerinizdeki negatif elektrikten kurtulabilir, hem de mutlu olabilirsiniz.

kapının önü dekorasyon

kapının önü dekorasyon

Evinizin her yerine sizi mutlu eden objeler yerleştirmeniz pozitif elektriğin akışı için gereklidir. Bu nesneleri her gördüğünüzde gülümsemenizi sağlayacak, mutlu olabileceksiniz. Hayatınızda yapacağınız bu değişiklikler size mutluluğu ve huzuru tekrar getirebilir. Değişim zamanı geldi!

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir