Kara Ekmek Dizisi İnceleme

Atv ekranlarında yeni yayınlanacak olan dizi, şimdiden en çok izlenenler arasına girecek gibi görünüyor. Limon Film tarafından yapımı üstlenilen dizinin yönetmeni, Taner Akvardar. Senaristliğini, Gül Abus Semerci ve Yelda Eroğlu üstleniyor. Kara ekmek dizisinin başlıca oyuncular arasında; Özlem Yılmaz, Engin Hepileri, Altan Erkekli, Ahmet Levendoğlu gibi isimler yer alıyor.

kara ekmek

kara ekmek

Kara Ekmek Dizi Özeti

Asiye yoksul bir mahallede, gaddar üvey babası ile yaşayan genç bir kızdır. Asiye için hayat yeterince zordur. Bu zorluklar yetmezmiş gibi bir de sevgilisinden hamile kalır. Sevgilisi onunla evlenmeyi reddeder ve Asiye bu öfke ile sevgilisini bıçakla öldürür. Kaçmak zorunda kalan Asiye, yanına kardeşi Mineyi de alır. Hiç paraları olmayan iki kız kardeş, otostop yaparak, bulundukları yerden uzaklaşmaya çalışırlar.

kara ekmek dizisi

kara ekmek dizisi

Karşılarına, zengin birisinin torunu çıkar ve bu kişi, onları hayal bile edemeyecekleri bir yaşama doğru götürür. Asiye ve kız kardeşi, daha önce hayal bile edemedikleri bir yaşama kavuşurlar. Dizinin ilerleyen bölümleri, bu olaylar üzerine kuruludur.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir