Kertenkele Dizisi Rekor Kırmaya Devam Ediyor

ATV ekranlarında yayınlanan Kertenkele dizisi, İranlı yönetmen Kemal Tebrizi’nin 2004 yılında yaptığı Kertenkele filminin bir uyarlamasıdır. Filmin konusunda İstanbul sokaklarında bir türlü akıllanmayan Kertenkele adındaki zeki ve çapkın bir hırsızı anlatır. Dizi oyuncularından biride her seferinde kaçmayı başaran bu zeki hırsızı yakalamak için kendine yemin etmiş olan Komiser Ünsal ‘dır.

kertenkele dizisi

kertenkele dizisi

Kertenkele her zamanki gibi polisten kaçışlarından birinde boş sandığı bir villaya girerek sığınmak ister. Ancak villada intihar etmek isteyen biri vardır. Tüm çabalarına rağmen bu kişinin intiharını durduramaz sonuçta polisler burada Kertenkeleyi sıkıştırır. Polislerden kaçarken yanan bir eve girerek küçük bir çocuğu kurtarır. Çocuğu kurtarır fakat kendisini polislerden kurtaramaz.

Tutuklanan Kertenkele hap içerek kendisini hastanelik eder. Hastaneden bir şekilde imam gibi giyinerek kaçmayı başarır. İşte bu imam kıyafeti üzerine yapışır ve kendini küçük bir yerde cami imamı olarak bulur. Maceralar buradan sonra başlar.

Kertenkele Hangi Gün İzleyicisi İle Buluşuyor?

25 Ekim 2014 yılında yayına giren Kertenkele dizisi Cumartesi 20.00 da bölümlerini gösterir.34.bölümü ile sezon finalini veren Kertenkele dizisi yeni sezonda yepyeni maceralara hazırlanıyor.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir