Köşe Koltuk Mobilyalarında Yeni Tasarım

Yaşam alanlarınıza konforlu hava katmak için rahat köşe koltuk mobilyaları ile evin ferahlığını artırabilirsiniz. Dar evleri geniş gösteren köşe koltukları ile ev rahatlığı sizlere geliyor. Sezon renklerinin her tonunu koltukların desenlerinde bulabilirsiniz. Köşe koltukları rahatlığı ile her sezon modanın yeni çizgilerinde sizler için geliyor.

Mor Köşe Koltuk Takımı

Mor Köşe Koltuk Takımı

Köşe Koltuk Mobilyaları ile Evlerinize Şık Bir Hava Yaratın

Köşe koltuk takımları koyu ve açık tonların birleşimi ile değişik havalar yaratıyor. Köşe koltuk mobilyaları iki farklı rengin birleşiminden oluştuğu gibi klasik renkleri de sizlere farklı tasarımlarıyla sunuyor.

Bej Rengi Koltuk Takımları

Bej Rengi Koltuk Takımları

Mobilyaların duvar ile uygun renklerde olması hoş görüntüleri getiriyor evlerinize.

Köşe koltuk mobilyaları tasarımlarına farklı sehpa modelleri ile bütünlük getirebilirsiniz. Salon ve oturma odalarınıza uygun tasarımların ilginç renk tonları evlerinize canlılık katar.

Vega Köşe Koltuk Takımı

Vega Köşe Koltuk Takımı

 

Uyumlu renk tonları yanı sıra bu sezon tezat renklerin birbiri ile çok farklı bütünleştiği desenleri de köşe koltukların tasarımlarında bulacaksınız.

Alesta Köşe Takımı

Alesta Köşe Takımı

Rahat ve modern takımlar ev rahatlığı için uygun tasarımlardır. En özel dekorasyon modelleri ile evlerinize ferahlık kısa sürede sağlanır.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir