Kurdela Adına Herşey Burada

Çiçek malzemelerine dair ne ararsanız bulabileceğiniz cicekmalzemesi.com adresinde sizler için birçok ürün mevcuttur.  7/24 sipariş verebilirsiniz. Ayrıca ürünleri detaylı inceleme seçeneği ile ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Bu sayede sipariş verirken aklınızda soru işareti kalmayacaktır.

Kurdela, aksesuar ve daha fazlası için site ziyaretinde bulunmayı ihmal etmeyin. Kurdela olarak saten, şifon ve rabant çeşitleri bulunmaktadır. Ayrıca ödeme kolaylıkları ve hızlı teslimat ile sizleri memnun eden bir hizmet ile karşı karşıya kalacaksınız.

Tüm bu anlatılanlardan sonra ürünler incelenecek olursa kurdela çeşitlerine bakmalısınız. Sizlerin ihtiyaç duyduğu birçok çeşit kurdela uygun fiyatlar ile karşınıza çıkacaktır.

Saten Kurdela

Bu şerit türü muhtemelen dünya çapında en yaygın kullanılan şerit türlerinden biridir. Çift Yüzlü Saten Kurdele, Tek Yüzlü Saten Kurdele ve Kenar Kesme Saten Kurdele de türler arasında yer alır. Son yıllarda bu tür Saten Kurdelelerin popülaritesi değişmiştir.

Çift Taraflı Saten Kurdela

Bu şerit suni ve sentetik elyaftan yapılmıştır. Çoğu durumda büyük tutuş, yıkama ve yansıtıcı özelliklere sahip olduğundan Polyester kullanılır. Şeridin dokunma şekli ve kullanılan elyaf türü bu şeridin kalite derecesini verir. Bu Çift Saten Kurdele, şeridin her iki tarafında pürüzsüz ve parlak olma avantajına sahiptir. Bu nedenle her iki yüz de saten bir finişe tamamlandığından ‘Çift Yüzlü’ adını almıştır.

Şerit, giyim üretimi, üst düzey ambalajlama, işçiliği ve kek dekorasyonunda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bu şerit çok popüler olduğundan, en geniş renk yelpazesine de sahiptir. Diğer birçok şerit ürün türünden daha fazla ve daha büyük üreticiler müşterinin büyük hacimlere ihtiyacı varsa bu ürünü belirli pantone numaralarına uyacak şekilde üretecektir.

Şifon Kurdela

Uzun asılı ipek kurdela, buketin önünden asılı uzun akan şerit parçaları ile süper popüler bir düğün trendidir. Güzel bir buket için mükemmel bir aksesuardır. Bir sürü akan kumaş tasarımına başka bir unsur ekler.

İpek gibi, şifon da ipek kurdela veya ipek kumaşla aynı yumuşaklık ve örtüye sahip ve çok daha uygun maliyetlidir. Ayrıca ipeğe mükemmel bir alternatiftir. Buket sapları şifon şeride değerse, geri döner ve ipek şeridinin yaptığı gibi lekelenmez ve herhangi bir leke kolayca yıkanabilir. Bu da düğün buketleri için mükemmel bir seçimdir.

Diğer Aksesuarlar

Kurdelalardan sonra sizler için diğer aksesur ürünleri de bulunmaktadır. Bu ürünler arasında zımba teline kadar birçok çeşit mevcuttur.

İhtiyacınız olan paket ipleri, koli bantları, doğal mandallar, çöp şişler ya da not kartları için cicekmalzemeci.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Ürün bazında birkaç örnek daha verilirse;

Slikon tabanca

Büyük boy yaprak parlatıcı

Jüt kurdela

Krep kâğıt

Çiçek bantı

Tül

Dekoratif kuş

Gül temizleme aparatı

Uğur böceği

Kâğıt tela rio

Kulplu sepet

Çizgili kraft kâğıt

Karbon makası ve çok daha fazlası bulunmaktadır.

Ödeme Yolları

Ödeme yöntemleri arasında kredi kartı ile ödeme bulunmaktadır. Ayrıca havale ve eft yolu ile ödeme seçenekleri de bulunmaktadır. Ödeme sırasında her hangi bir güvenlik sorunu da yaşanmamaktadır. Ödeme bilgileriniz gizlilik içerisinde saklanmaktadır. Ödeme sistemi SSL sertifikası ile koruma altına alınmıştır.

Havale ve Eft için Finasnbank hesabı bulunmaktadır. Site içerisinde yer alan iban numarasına gönderim yaptıktan sonra ödeme işleminiz tamamlanmış olacaktır. Ödeme yapmak bu kadar kolay ve hızlıdır.

Yaşanabilecek her hangi bir sorunda iletişim bilgileri de site içerisinde yer almaktadır. Sadece sıkıntılar için değil görüş ve öneriler içinde bu iletişim numaraları kullanılabilir. Daha fazla bilgi ve ürün için siteyi ziyaret etmeyi unutmayınız.

Ürünler için https://www.cicekmalzemeci.com/kurdela tıklayarak alabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir