Microsoft Akıllı Saat Sektöründe Yer Arıyor

Giyilebilir teknolojilerin son yıllarda artış göstermesi ile birlikte birçok farklı marka kendi içerisinde bu alana yöneldi. Özellikle akıllı saatler bu alan içerisinde en çok kullanılan teknolojilerden sadece birisi. Sony, Apple, Samsung gibi birçok dev teknoloji firmasının üretime başladığı giyilebilir teknolojileri artık microsoft da üretecek.

samsung gear

samsung gear

Nokia’yı satın alması ile birlikte kendisini hatırlatan microsoft artık yeni giyilebilir teknolojileri ile daha çok konuşulacağa benziyor. Kendine özel bir işletim sistemine sahip olan Microsoft yeni üreteceği giyilebilir teknolojilere de bu işletim sistemini koyacak.

microsoft

microsoft

Teknoloji Alanında Farklılık

Teknoloji alanında farklılık isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsatın sunulduğu yeni saatler kısa bir süre sonra Pazar içerisinde boy göstermeye başlayacak. Teknolojinin her yeni gün değişmesi ve akıl almaz bir hız ile kendisini yenilemesi insanlar için faydalı ürünlerin daha da artmasına neden oluyor. Bu alanda üretim yapan birçok firma gibi Microsoft firması da kendisine özel olan işletim sistemi ile biz tüketicilerin karşısına çıkıyor. Farklı teknolojileri denemek isteyenlerin ilk ve öncelikli tercihi.

 

microsoft akıllı telefon

microsoft akıllı telefon

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir