Modern Bebek Odaları Tasarımları

Bebeğinizin cinsiyeti belirlendikten sonra hevesle yapılan ilk işlem bebek odalarının hazırlanması. Modern bebek odaları tasarımları günümüzde çok beğenildi. Bebek odalarına farklı bir hava kattığı gibi çok kullanışlı. Bebek karyolaları ise siz yokken de bebeğinizi güvenle sallayan modellerden. Titreşimli yatak modelleri ile bebeğiniz huzurla uyuyacak.

Bebek Odası Dekorasyonları

Bebek Odası Dekorasyonları

Bebek Odalarını Farklı Tasarımlarla Canlandırın

Duvar kâğıtları, bebek halıları ve bebek odası takımları bu sezon çok ilginç desen ve renklerde. Bebeğiniz ilk olarak renkleri algılamaya başladığı için canlı renklerden tasarlanan bebek odaları takımları her zaman ideal olacak.

Bebeğinizin eşyalarını koyacağınız dolapların sürgülü olması ise gürültüyü önleyecek. Modern çizgilerden oluşan detaylar evlerinize de ayrı bir renk getirecek. Tavanları ise farklı süslerle bebeklerinizin ilgisini çekecek şekilde tasarlayabilirsiniz.

Modern Bebek Odası

Modern Bebek Odası

Renkli yastıkların kullanıldığı modeller, bebek yataklarının altında geniş çekmecelerin yer alması, odaların kullanım alanını da genişletiyor. Çeşitli seçenekleri kendi istediğiniz zevkinize göre ekletip, çıkartabiliyorsunuz. Bebek odalarının dolapları ise renkli ve desenli motiflerle süslü. Bu sezon oldukça şenlenen bebek odaları takımları sizleri de büyüleyecek.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir