Obi Kemer Modası

Uzakdoğu modası kemer tarzıyla bu sezon dikkatleri çekiyor. Obi kemer diğer adı ‘karate kemeri’ tüm giysilere farklı bir aksesuar havası getiriyor. Gömlek, yelek, ceket ve elbise üzerinde farklı esintileri sizlere getiriyor. Kalın ve ince kemerler bu sezon oldukça iddialı. Deri ve kumaştan yapılan bu tarz kemerler özellikle elbiselere çok farklı bir hava getiriyor.

obi kemer

obi kemer

Obi Kemer Modasında Çarpıcı Detaylar

Yeni trend modasında özellikle kumaş elbiseleri canlandıran kemer detayları her tür kıyafete uyumu getiriyor. Elbise tarzında beli ince gösteren kalın kemer modası bu sezon canlanıyor. Bol kumaş pantolonlarla uyumu ise çok mükemmel. Her renk kumaş elbiseyle kullanabileceğiniz gibi spor giyime de farklı bir hava getiren obi kemerleri modern kesimlerde rahatlıkla takabilirsiniz.

obi kemer modeli

obi kemer modeli

Çılgın renklerden oluşan deri detayları kemere ayrı bir hava katıyor. En özel modelleri bu sezon kemerlerin farklı desenlerinde bulabileceksiniz. Modern ve sade kesimlerden oluşan kemerler her kıyafetinize ayrı bir hava katacak. Çizgileri ve renkleriyle yaz gecelerine de ayrı bir renk katacaksınız.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir