Pembe Koltuk Modelleri Nasıl Kullanılır?

Pembe koltuk takımları kullanıldığı dekorasyin içerisinde bazı renkler ile mükemmel bir uyum içerisinde olabilir. Pembe rengi ile uyumlu olan renkler arasında yer alan altın rengi, bal rengi, turuncu, krem rengi ve bej gibi renkleri pembe koltuk takımlarınız ile birlikte kullanabilirsiniz.

köşe takımları

köşe takımları

Pembe rengi kendi başına oldukça iddialı ve ışıltılı bir renk olduğu için dekorasyonda renklerin dengelenmesi adına kahverengi, gri veya krem rengi gibi renkler ile birlikte kullanılması daha doğru olacaktır. Perde ve duvar seçiminizde ise siyah ve beyazı tercih edebilirsiniz.

Pembe Koltuk ve Aksesuar Seçimi

Mor ve lila benzeri renkli perdeler ve diğer aksesuarları da pembe koltuk modelleriniz ile birlikte kullanabilirsiniz. Bu tamamen sizin salonunuzda hangi yoğunlukta eşyaya sahip olmak istediğiniz ile doğru orantılı olacaktır. Fakat burada dikkat edilmesi gereken nokta her pembe koltuğun mor ile uyumlu olmayacağıdır.

pembe koltuk

pembe koltuk

Renklerinizi bir araya getirdiğiniz zaman eğer dekorasyonunuzda bir boğuculuk havası hakim olduğunu hissediyorsanız, kullanmış olduğunuz aksesuarları çeşitlendirebilir ya da renklerini değiştirerek renkler arasındaki bütünlüğü ve ferahlığı sağlayabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir