Piyasanın En İyi 5 Akıllı Cep Telefonu

Piyasada yer alan en iyi akıllı cep telefonları ABD menşeli dergi olan PC Mag tarafından açıklandı. Derginin yapmış olduğu araştırma sonuçlarına göre alınabilecek olan en iyi akıllı cep telefonları listesi netlik kazandı.

iPhone 7 plus

iPhone 7 plus

En İyi Akıllı Cep Telefonları

En iyi akıllı cep telefonları arasında birinci sırada yer alan telefona iPhone 7 Plus oldu.

İşlemci hızı 2,33 Ghz olan ve 5,5 inç ekrana sahip olan akıllı cep telefonunu takip eden ikinci sıradaki akıllı cep telefonu ise Google Pixel olarak yerini aldı. 2,15 Ghz işlemci hızına sahip olan telefon aynı zamanda 5 inçlik bir ekran özelliği ile piyasada yer alıyor.

galaxy S7 Edge

galaxy S7 Edge

 

En iyi akıllı cep telefonları arasında Google Pixel XL 5,5 inç ekran boyutu ile üçüncü sırada yer almakta olup dördüncü sırayı almaya hak kazanan akıllı cep telefonu ise Samsung markasının piyasaya sunduğu Galaxy S7 Edge olarak açıklandı.

Samsung Galaxy S7 Edge akıllı cep telefonu, 2,2 Ghz işlemci hızına sahip olup, 5,5 in. Ekran boyutu ile piyasada bulunuyor.

En iyi akıllı cep telefonu açıklamasına göre beşinci sırada olmaya hak kazanan akıllı telefon ZTE Axon 7 akıllı cep telefonu oldu. 2,15 Ghz işlem hızına sahip olan akıllı cep telefonu tasarımı ile de dikkat çekiyor. Ekran boyutu ise 5,5 inçtir.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir