Plaj Makyajı Nasıl Yapılır?

Deniz, kum ve güneş üçlüsü ile keyifli bir tatil geçiriyor ve şıklığınızı da ihmal etmek istemiyorsanız dikkat edeceğiniz ufak hususlar sonucunda plajlarda da şıklığınızı en etkili şekilde yansıtabilirsiniz.Sahillerde tüm bakışların güzelliğinize yönelmesi için öncelikle bütün vücudunuzu güneş ışınlarından koruyarak işe başlamalısınız. Cildinizdeki renklerin yarattığı farklılıkları yok etmek ve güneş ışınlarından korunmak için renkli koruma kremlerini kullanabilirsiniz. Köpüklü olarak üretilmiş ve kapatıcı etkiye sahip olan yüksek koruma faktörleri kremler işinizi görecektir.

plaj makyajı

plaj makyajı

Göz ve Dudak Makyajı Nasıl Olmalı?

Göz bölgeniz için su geçirmeyen ve sudan etkilenmeyen maskaralar kullanabilirsiniz. Güneş ışınlarından etkilenmemesi için koruma faktörlü kapatıcı özellikli göz kremini kaşınızın hizasından göz kapaklarınıza ve yanağınıza kadar sürebilirsiniz.

plaj makyajı nasıl yapılır

plaj makyajı nasıl yapılır

Dudaklar güneş ışınlarından ve sudan en fazla etkilenen bölgeler arasındadır. Dudaklarınızı koruyabilmek için lip balmları yanınızdan ayırmayın. Mayonuzun renkleri ile uyumlu olan lip balm kullanarak çekici bir görünümü kolay bir şekilde yakalayabilirsiniz.Kullanacağınız ürünlerin ise kesinlikle kaliteli olarak üretilmiş olduğuna emin olun. Suya ve güneş ışınlarına karşı koruma faktörü olmayan ürünlerin çabucak teninizden çıkabileceğini asla unutmayın.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir