Platformlu Ayakkabı Modası  

Kadınlar topuklu ayakkabıdan her olumsuzluğuna rağmen asla vazgeçemezler. Çünkü kadına dişilik veren ve ona seksi bir hava katan topuklar her daim olmazsa olmazlar arasında giriyor. Birçok ayakkabı türü topuklusu ile de sık sık tercih ediliyor. Ama hem yürürken daha rahat hareket etmek, hem biraz boyu uzatmak hem de ayakların daha az acı çekmesini sağlama amacı ile müthiş bir buluş olan platformlu ayakkabı modelleri tercih etmek artık daha akıllıca.

topuk

topuk

Platform Ayakkabılar Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Platform ayakkabılar birçok kombinde kullanılabilir bir model olarak dünya yıldızları ve birçok ünlü tarafından giyiliyor. Doğru şekilde kombine edildiğinde oldukça şık ve seksi olunabilir. Ayakları büyük olanlara bir önerim olacak. Yuvarlak burunlu platform ayakkabılar seçmeniz gerekir.

topuklu ayakkabı

topuklu ayakkabı

Bu modeller ile ayaklarınız daha kibar ve ufak görünür. Eğer bacaklar kısa ve kalınsa bu ayakkabıyı asla kısa eteklerle kullanmayın. Ayrıca ciddi veya formel mekanlara giderken platform ayakkabı seçilmemeli. Platformlu ayakkabı kullananlar bu tavsiyelerimize mutlaka dikkat etmeli.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir