Pullu Etek Kombinleri

Farklı kıyafetleri kombinlemek bir sanattır. Pullu etek giymek nasıl ki her kadının arzusudur, bu eteği doğru kombinlemek de çok kolay değildir. Pullu etek deyince aklınıza sadece gece davetlerinde veya özel anlarda giyilen allı pullu eteklerin gelmesine gerek yok. Artık moda trendleri öyle bir değişiyor ki, bir zamanlar günlük kullanım için uygun olmayan parçalar, doğru kombinlendiğinde günlük hale gelebiliyor.

etek

etek

Pullu etekler de doğru kombinlendiğinde gündüz de kullanılabilecek parçalardır. Zaten biraz şaşaalı olan bu etekleri yanlış kombinlediğinizde trafik lambası gibi dikkat çekebilirsiniz. Ancak doğru kombinlediğinizde doğal bir görünüme sahip olursunuz.

Ünlü modacılar abartılı parçaları abartısız parçalarla kombinlemek gerektiğinin altını çiziyorlar. Bu nedenle pullu eteğinizin dikkat çekiciliğini sade bir üst ile kamufle etmelisiniz.

pullu etek

pullu etek

Şık ve gösterişli olan pullu etekler sade üst parçaları ile birleştiğinde daha hoş görünecektir. Pullu etek giymekten hoşlanıyorsanız ayakkabı seçiminizi de doğru yapmalısınız. Ayakkabıda da fazla gösterişli modeller yerine sade ve yalın modelleri tercih etmelisiniz. Sneaker ayakkabılar pullu eteklerler birlikte kulanılabilir. Topuklu ayakkıbıdan vazgeçmem diyorsanız tercihiniz sadelikten yana olmalıdır.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir