Püskül Bu Yıl Çok Moda

Moda denilen büyülü kavram, kitleleri peşinden sürüklüyor. Dünya genelinde koca bir sektöre dönüşen modanın her yıl hatta her sezon yeni bir akımı hayatımıza dâhil oluyor. Bu da özellikle kadınların kendini alışveriş furyasının içinde bulmasına sebep oluyor. Modayı yakından takip eden en azından trendlerden haberdar olmak isteyen kadınlar her durumda moda hakkında bir fikir sahibi oluyorlar.

püskül

püskül

Püsküllü Yelekler Kadınların Yeni Gözdesi

Örneğin bu yılın modası olan püsküller daha uzun süre çevremizde olacak gibi görünüyor. Ayakkabılar da dahil olmak üzere, kıyafetlerde de bolca tercih edilen püsküller sadece kış modasında değil yaz modası için de oldukça revaçta. Kışlık hırkalar, botlar hatta yeleklerin püsküllü olanları kadınlar tarafından fazlaca tercih ediliyor.

püskül modası

püskül modası

Özellikle yelekler çok beğeniliyor olmalı ki, sadece kısa olan modelleri değil ayak bileklerine kadar uzanan püsküllü yeleklere de kadınlar bayılıyor. Taytlarla ya da skinny pantolonları ile kombinledikleri püsküllü yelekleri ile tarzlarını ortaya koyuyorlar. Bu da onların gündüzleri şık olmalarını sağlarken aynı kombinle geceye de devam edebilmelerini sağlıyor.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir