Reaksiyon Dizisi Reyting Kurbanı Oldu

Yayınlandığı tarihlerde, Kurtlar Vadisi Pusu dizisine rakip olarak gösterilen reaksiyon dizisi, belli bir süre yayında kaldıktan sonra, reyting sonuçlarından dolayı, yayında kaldırıldı.

Dizinin başrollerinde; Erdal Beşikçioğlu, İbrahim Çelikkol, İsmail Demirci, Yurdaer Okur ve Kevork Malikyan gibi isimler bulunuyor.

reaksiyon

reaksiyon

Başrolde oynayan, Erdal Beşikçioğlu bir dönem büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Behzat Ç. Dizisinin de başrollerindeydi.

Reaksiyon Dizi Konusu

Dizinin konusu, Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin konusuna benziyor. Dizide; mafya, derin devlet ve istihbarat servislerinin mücadeleleri anlatılıyor.

reyting kurbanı

reyting kurbanı

İsrail’e hizmet eden eski bir emekli istihbaratçının, yeni istihbarat başkanı Gürkan ile olan mücadelesi başlar. Gürkan ve başbakanlık müsteşarı Öktem, yeni ve özel bir ekip kurmak isterler. Ekibin üyelerinden bir tanesi de, bordo bereli asker olan Yüzbaşı Oğuzdur. Ekibin, suçla olan mücadelesi anlatılıyor.

Reaksiyon Dizi Künye

Dizinin müziklerini, Fahir Atakoğlu yaptı. Yapımcılığını, Ozan Aksungur ve Emre Özdür üstlendi. Yapım şirketi Fark Film ve dizi Star Tv’de yayımlandı. 15 Eylül 2014 tarihinde yayına giren dizi, 18 Aralık 2014 tarihinde sona erdi.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir