Rüyalarınızı Süsleyen Evi Yaratmak İçin Öneriler

Herkesin rüyalarını süsleyen hayallerine yaşattığı bir ev vardır. Birçoğumuz bu eve ulaşmak için biraz daha vakte ihtiyaç duyarız. Bu ihtiyaç duyulan zaman içinde sizi yansıtmayan ve hayalinize uzaktan yakından ilgisi olmayan bir evin içinde yaşamaktansa bulunduğunuz alanı daha hayalinize yakın hale getirebilirsiniz. Hem bunu yaparken gelecekteki eviniz içinde yatırım yapmış olursunuz.

beyaz

beyaz

Tavsiyeler

Rüyalarınızı süsleyen eve kavuşup kavuşmayacağınız belli değilken yaşadığınız eve stilinizi katmak daha doğru bir karar. Böylelikle arzuladığınız o eve kavuştuğunuz da yeni evinize taşıyabilecek birçok eşyanız da olabilir.

mutfak

mutfak

Değişmeyecek olan parçalara önem verin. Dekorasyon konusu moda akımı gibi bazen hit olan mobilyalar bir anda demode olabilir. Bu sebep ile modası geçmeyen parçaları hayatınıza katmak daha akıllıca olur. Mutfak gereklerinde metal araç gereçler uzun yıllar kullanılacağı için bunları zevkinize en uygun olandan alın.

dekorasyon

dekorasyon

Tencere takımı, çatal bıçak takımı ve buna benzer ürünleri seçerken ileriye dönük düşünün. Kitap okumayı seviyorsanız şimdiden yeni evinizdeki kütüphaneniz için yatırım yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra değerli ressamların bazı eserlerine de yatırım yapmanız mümkün.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir