Şallarla Stilinizi Değiştirin

Bayanlar şıklıklarına çok dikkat ederler. Giydikleri giysilerin kendilerine yakışmalarından daha öte, detaylar onlar için önem arz eder.

Bazen giydikleri bir ayakkabı, taktıkları bir kolye, onları bambaşka bir havaya sokabilir. Böyle olunca, şıklığın detaylarda gizli olduğunu söylemek, ortada duran bir gerçeğe dönüşür.

şal

şal

Şıklık Detaylarda Gizli

Gelelim detayların derinliklerinde gizli olan sırlara, şıklık kavramının bir aksesuarla değişeceğini bilen bayanlar, bu nedenle aksesuar seçiminde dikkatli davranırlar.

Söz gelimi takacakları bir şal ile şıklığın kendilerine geleceğini iyi bilirler. Giydikleri kıyafeti, sade bir şalla bile süslemek, onları ayrı bir değerlendirmeye doğru götürecektir. Ortaya farklı bir kimliğin çıkması bu şekilde söz konusu olacaktır.

örgü şal

örgü şal

Şık olmak, bunun için mücadele etmek güzel bir durumdur. Bu düşüncenin yerleşik olduğu bir birey, hayatını da buna göre devam ettirir.

Farklı yolları denemek, takılmayan aksesuarları takarak, yeni bir oluşum tarzında ortaya çıkmak, fark edilebilirliği de artıracaktır.

Bu durumun ortaya çıkması da, bir bayan açısından son derece önemlidir. Yeni bir stil, yeni bir hava ve farklı hayaller, hepsi bir adımla mümkündür.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir