Salona Renk Katan Tasarımlar

Yaşam alanları olan evlerimizin içerisinde en sık kullandığımız alanların başında oturma odaları ve salonlar yer alıyor. Özellikle dışarıdan gelen misafirleri ağırlamak için kullandığımız salonlarımız için tercih edeceğimiz mobilyalar, perdeler ve uygulanacak olan dekorasyon azami derece öneme sahip. Son günlerde üretilen salon dekorasyonları akla ilk gelen klasik ve ağır mobilyalardan daha çok spor modellerden ve canlı renklerden oluşuyor.

salon

salon

Daha iç açıcı ve daha yaşanabilir bir ortama sahip olmak istiyorsanız yapacağınız ufak değişiklikler salonlarınızı daha kaliteli mekânlara dönüştürecektir. Bunun için spor mobilyaları tercih edebilirsiniz. Yastıklarınızın tek renk olmasını istemiyorsanız farklı desenlerde, zıt renkleri zorlayarak salonlarınızı dilediğiniz gibi renklendirebilir, monotonluktan kurtarabilirsiniz.

salon dekoru

salon dekoru

Perdeler En Önemli Ayrıntı

Salonları renklendirmek ve canlandırmak istiyorsanız değerlendirmeniz gereken en önemli ayrıntılardan birisi ise perdeler. Renkli ve şekilli stor perdeleri salonlarınız için kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda kenarlara renkli perde fonları da kullanabilirsiniz. Mobilyalarda kullanılacak renkler ya da yastık renkleri ile bu perdeleri dilediğiniz gibi kombin edebilirsiniz. Dekorasyon önerileri içerisinde daha fazla renk ve daha fazla çeşit sizleri bekliyor olacak.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir